Menu
Sepetim

SAMSUNG GALAXY A02 32GB BLACK

Sonsuz-V Ekran
İkili Arka Kamera
Uzun Saatler Yeten Pil Gücü
Daha fazlasını görmenizi sağlayan Sonsuz V-Ekran
6,5'' HD+ Sonsuz-V Ekrana sahip Galaxy A02, geniş ekranıyla keyifli bir deneyim sunar. Böylece sevdiğiniz videoları ve canlı yayınları rahatlıkla izleyebilir, oyunlarınızın tadını çıkarabilirsiniz.
*Görüntüler örnek olarak sunulmuştur.
**Tam bir dikdörtgen şeklinde çapraz olarak ölçüldüğünde ekran boyutu 6,5 inç; yuvarlak köşeler hesaba katıldığında ise 6,4 inçtir. Yuvarlak köşeler ve kamera deliği nedeniyle gerçek görülebilir alan daha küçüktür.
Dikkatleri üzerine çeken şeritli dış tasarım
Galaxy A02, konforlu tutuş özelliğiyle elinize tam oturur. Şık görünümüyle öne çıkmanızı sağlayan Siyah, Mavi ya da Kırmızı renk seçeneklerinden tercih ettiğiniz ile tarzınızı tamamlar.
*Renkler; ülke veya operatöre bağlı olarak farklılık gösterebilir.
Size güç veren pil
Sizi asla yarı yolda bırakmayacak bir pil ile günün her anında bir adım önde olun. 5.000mAh (normal)* pil gücü, yayın yapmanız, paylaşmanız ve oyun oynamanız için gereken tüm gücü sağlar.
*Normal değer, üçüncü taraf laboratuvar koşullarında test edilmiştir. Normal değer, IEC 61960 standardına göre test edilen pil örnekleri arasındaki kapasite farkı göz önünde bulundurularak hesaplanan tahmini ortalama değerdir. Nominal (minimum) kapasite 4.900mAh’dir. Gerçek pil ömrü, ağ ortamına, kullanım alışkanlıklarına ve diğer etkenlere bağlı olarak farklılık gösterebilir.
Daha fazlasını yapabilen güçlü performans
Galaxy A02, ana odaklanmanızı sağlayan hızlı bir işlemciye ve geniş bir depolama alanına sahiptir. 3GB RAM'i, kusursuz ve verimli performans sağlar. 32GB dahili depolama alanıyla daha fazla dosya indirin ve daha azını silin. İsterseniz, 1TB’a kadar MicroSD kartla daha da fazla depolama alanı ekleyin.
*RAM ve dahili hafıza kapasitesi ülkeye göre değişebilir. Gerçek depolama alanı, önceden yüklenmiş yazılımlara bağlı olarak farklılık gösterebilir.
**MicroSD kartı ayrıca satılır.
Odaklanmak için üretildi
One UI, gerçekten önemli olan şeylere odaklanmanıza yardımcı olur. Donanım ve yazılım birlikte çalışarak, içerik ve özellikleri kolayca erişebilmeniz için parmaklarınızın ucuna taşır. Gece Modu, yorucu bir günden sonra gözlerinizi dinlendirebilmeniz için karanlık moda geçerek rahatlamanızı sağlar.
*One UI Core ile kullanılabilen özellikler, uygulamalar ve hizmetler; cihaza, işletim sistemi sürümüne ve ülkeye göre farklılık gösterebilir.
**Cihaz ve ekran görüntüleri örnek olarak sunulmuştur.
Kesintisiz ve muhteşem bir Android™ deneyimi
Galaxy A02 telefonunuzun tamamını desteklediği, Android işletim sistemindeki en yeni Google uygulamalarını edinin.
*Google uygulamalarının kullanılabilirliği ülkeye veya dile göre değişebilir.
**Google, Android, Google Play, YouTube ve diğer markalar Google LLC’nin ticari markalarıdır.
Göz atma deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .