Menu
Sepetim

OPPO ENCO W31 TWS EARPHONE WHİTE

OPPO Enco W31 Kablosuz Bluetooth Kulaklık - Beyaz

OPPO Enco W31 Kablosuz Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Özel olarak hazırlanmış olan OPPO Enco W31 kablosuz Bluetooth kulaklıklar, özgürlüğü ve kesintisiz müzik keyfini sorunsuz bir şekilde yaşamanıza izin veriyor. Ergonomik tasarımı sayesinde kulağınızı rahatsız etmeden uzun süre kullanım imkânı sağlayan ürün, güçlü ve etkili bir ses seviyesi sunuyor. Kaliteli performans için hazırlanmış olan OPPO Enco W31 kablosuz kulaklık modelleri, tam kablosuz bir bağlantı özelliği sağlıyor. Yeni nesil Bluetooth bağlantı özellikleri ile hazırlanmış ürün, hem Android hem de iOS ile uyumluluk sağlayarak çok yönlü bir kullanımı beraberinde getiriyor.

OPPO Enco W31 Kablosuz Bluetooth Kulaklık Özellikleri

 • Ergonomik kulak pedleri ile hazırlanmış olanOPPO Enco W31 Kablosuz Bluetooth Kulaklık her türlü kulak yapısına uyum sağlıyor. Pratik ve kullanışlı detaylara sahip olan model, yumuşak ve esnek kulak pedleri ile gün boyu müzik dinleyebilmenizi mümkün kılıyor. Uzun süreli kullanımlarda dahi sorunsuz bir deneyim sunan model, oyun oynama ve telefon görüşmesi gibi deneyimlerinizi de iyileştiriyor.
 • Dokunmatik sensörler ile tasarlanmış olanOPPO Enco W31 Kablosuz Bluetooth Kulaklık, tam kontrol ve pratik kullanım sağlıyor. Üzerinde yer alan sensörler sayesinde rahat bir deneyim yaşatan ürün, tek hareketle şarkıyı değiştirmenize ya da görüşmeleri başlatıp sonlandırabilmenize izin veriyor. Gelişmiş dokunmatik sensörleri istikrarlı ve kesintisiz bir kullanıma kapı aralıyor.
 • Güçlü bas özelliği ile hazırlanmış olan OPPO Enco W31 kulaklık, özellikle müzik dinlerken kaliteli bir ses deneyimi yaşamanıza imkân tanıyor. Güçlü bas sesleri sorunsuz bir şekilde duyabilmenizi sağlayan ürün, doğal mid sesleri ve tiz sesleri de en ince detaylarına kadar yansıtıyor. Bu sayede oyun performansını dahi etkileyen model, müzik ve eğlencekonusunda kaliteli bir deneyim yaşatıyor.
 • Bluetooth 5.0 teknolojisi ile geliştirilmiş olanürün, istikrarlı bir bağlantı özelliği sunuyor. Akıllı cihazlarınız ile kolayca bağlantı kurabilen kulaklıklar, bağlantı seçeneklerini hafızasına alarak her daim kullanıma hazır halde bekliyor. 10 metre mesafeye kadar çekim alanına sahip olan bağlantı seçenekleri, müziği dilediğiniz yerde dinlemenizi mümkün kılıyor.
 • 3.5 saat genel kullanım süresi ve 15 saat şarj kutusu ile kullanım süresi sağlayan OPPO Enco W31 kablosuz Bluetooth kulaklık, 2,5 saat gibi bir süre içerisinde tam doluluk seviyesine ulaşıyor. Bu sayede gün boyu kesintisiz bir şekilde müzik dinleyebilmenize imkân sağlıyor. Grafen Diyafram ile hazırlanmış olan ürün, güçlü ve etkili ses iletkenliği sayesinde tüm sesleri son derece net bir şekilde duyabilmenize izin veriyor. Ayrıca hafif ve ince tasarımı ile de göz dolduruyor.

OPPO Enco W31 Kablosuz Bluetooth Kulaklık Modelleri

Şarj kutusu ile birlikte gelen OPPO Enco W31 kablosuz Bluetooth kulaklık, özel kutusu sayesinde hızlı ve pratik bir şekilde şarj oluyor. 2,5 saatte tam doluluk seviyesine ulaşabilen ürün, kullanmadığınızda aktif dinlenme moduna geçerek enerji ve güç tasarrufu sağlıyor. Stereo ses çıkış özelliği ile hazırlanmış olan model, sesleri son derece etkili bir şekilde dağıtarak gerçekçi ve güçlü bir ses deneyimi yaşamanıza imkân tanıyor. İnsan duyusuna en uygun şekilde dizayn edilmiş olan stereo ses özelliğine sahip kulaklıklar, müzik dinleme keyfinize etkili bir dokunuş yaparken oyun ve konuşma gibi deneyimlerinizde de başarılı bir görev üstleniyor. Pasif gürültü önleme teknolojisi ile dizayn edilmiş olanOPPO Enco W31 Kablosuz Bluetooth Kulaklık, dışarıdaki sesleri duymanızı engelleyerek daha net ve iyi bir duyum imkânı sunuyor. Gürültüyü engelleyerek dinlediğiniz şeylere tam konsantre olabilmenize izin veren kulaklıklar, oyun deneyimlerinizi iyileştirerek keyifli bir kullanım olanağı sağlıyor. Toplu taşıma gibi kalabalık alanlarda müzik dinleme ya da telefon görüşmesi gibi deneyimler yaşayabilmenize izin veren ürün, her zaman yanınızda oluyor.

Kaliteli ve Güçlü Ses Deneyimi Sunan OPPO Enco W31 Kulaklık

95 dB hassasiyet ile hazırlanmış olan OPPO Enco W31 Kablosuz Bluetooth Kulaklık, son derece güçlü ve etkili bir ses çıkışı sunuyor.20 Hz düşük frekans ve 20 kHz yüksek frekans aralığında tüm sesleri en ince ayrıntılarına kadar aktaran kulaklıklar, bu sayede insan kulağının duyabileceği tüm sesleri en iyi şekilde algılayabilmenize imkân tanıyor. 7mm sürücü çapına sahip ürün, yüksek sesli dinlemeleri de mümkün kılıyor. Kapalı akustik sistemi ile hazırlanmış olan ürün, gerçek bir konser hissi yaşamanızı da sağlıyor. Sesi son derece verimli bir şekilde dağıtarak sorunsuz ve kesintisiz bir deneyim sunanOPPO Enco W31 Kablosuz Bluetooth Kulaklık, IPX5 ve IPX4 standartlarında bir koruma sunuyor. Suya ve toza karşı dayanıklı olarak geliştirilmiş olan model, özellikle sporcuların ve aktif bir hayata sahip olanların tercihleri arasında yer alıyor. Koşu yaparken ya da spor salonunda çalışırken müzik dinlemenizi mümkün kılan cihaz, terleme ya da püskürmeye karşı dirençli yapısı ile uzun yıllar kullanabileceğiniz bir kulaklık seçeneği oluşturuyor.

Gürültü engelleyici çift mikrofon özelliği ile hazırlanmış olan OPPO Enco W31 Kablosuz Bluetooth Kulaklık, güçlü mikrofon sistemi ile sesinizi en iyi şekilde aktarabilmenize de izin veriyor. Gürültü engelleme teknolojisine sahip ürün, ortam seslerini en aza indirerek daha kaliteli konuşmalar yapabilmenize ve görüşmelerinizi en verimli şekilde gerçekleştirebilmenize imkân tanıyor. Fonksiyonel ve kullanışlı yapısı sayesinde konforlu bir deneyim sağlayan model, çağrı kontrol ve müzik kontrol özellikleri sunan kumanda özelliği ile pratik bir deneyim yaşatıyor. Siyah ve beyaz renk seçenekleri ile hazırlanmış olan OPPO Enco W31, 50 gramlık ağırlığı ile hafif ve ince bir ürün niteliği taşıyor. Taşıması kolay ve kablo karmaşası yaşatmayan model, etkili ve güçlü bir ses deneyimi yaşamanıza izin veriyor. Uygun seçenekler ile hazırlanmış olan OPPO Enco W31 Kablosuz Bluetooth Kulaklık fiyatları ise her kesime ve bütçeye hitap ediyor.

Teknik Özellikler

 • Bağlantı Tipi: Tam Kablosuz
 • Bluetooth Standartı: Bluetooth 5.0
 • Kullanım Süresi (Genel): 3,5saat
 • Kulaklık Özelliği: Güçlü Bas, Grafen Diyafram
 • Hassasiyet: 95dB
 • Gürültü Engelleme: Pasif Gürültü Önleme

  Kutu İçeriği

  Yüksek ses deneyimi yaşamanız için hazırlanmış olan OPPO Enco W31 Kablosuz Bluetooth Kulaklık; 2 adet Bluetooth 5.0 bağlantı özelliğine sahip kablosuz kulaklık, kullanım kılavuzu, garanti belgesi ve her an şarj edebilmenize yardımcı olan özel kılıfı ile birlikte geliyor.

  OPPO Markası Hakkında

  2004 yılında Çin'de kurulan ve dünyanın en önemli telefon üreticileri arasındaki yerini alan OPPO, hazırlamış olduğu elektronik ürünler ile kullanıcılarına benzersiz deneyimler yaşatıyor. LCD TV, e-kitap okuyucu, akıllı telefon, medya oynatıcı ve kulaklık gibi ürün tasarımları bulunan marka, yeni nesil teknolojileri estetik tasarımlar ile birleştirerek sunuyor. Güçlü ve etkili ürünler geliştiren OPPO, fiyat politikası konusunda da kullanıcılarına uygun seçenekler sağlıyor.

  OPPO Enco W31 Kablosuz Bluetooth Kulaklık Kullanım Önerileri

  Yüksek ses kalitesi ve güçlü bas özellikleri ile ön plana çıkan OPPO Enco W31 Kablosuz Bluetooth Kulaklık, yüksek sesli müzik dinlemeyi sevenlerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Kaliteli ve dayanıklı malzemeler ile hazırlanmış olan ürün, suya ve toza karşı dayanıklı yapısı sayesinde özellikle sporcuların rahatlıkla kullanabileceği bir kulaklık niteliği taşıyor. Ayrıca güçlü bas ve Grafen Diyafram özelliğine sahip ürün, oyun içerisinde etkili ses efektlerini de en iyi şekilde işitebilmenize izin veriyor. Orta segment olarak belirlenmiş fiyat seçeneğine rağmen üst düzey bir ses kalitesi sağlayan OPPO Enco W31 Kablosuz Bluetooth Kulaklık, gün içerisinde sorunsuz bir şekilde müzik dinlemek ve verimli görüşmeler yapmak isteyenleri bekliyor.

Göz atma deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .